Чип Тюнинг

Kas Sinu auto võtab palju kütust ja on möödasõidul jõuetu?

Sõiduki väändemoment on tihedalt seotud kütusekuluga. Mida kiiremini saavutatakse soovitud kiirus ja mida madalamate pööretega, seda vähem tarbib sõiduk kütust ja seda turvalisem ning sujuvam on sõit.

Lisainfo ja aja planeerimine shop[at]vkmmotors.ee või (+372) 652 1191

Miks tehas kohe auto ehitades seda kõike ise ei tee?

Kindlasti on tehasel võimalik sõidukeid seadistada kohe maksimaalselt ökonoomseks ja võimsaks, kuid autotootja toodab oma sõidukeid rahvusvahelisele turule ja tingimused seoses eriliiki kindlustuste, kütuste kvaliteedi ja kliimaga on vaid mõned punktid, mida insenerid sõidukite ehitamisel arvesse peavad võtma ning seega on nad sunnitud looma hulgaliselt kompromisse. Samuti on autotootja jaoks tarkvara optimeerimine oluline turundusvahend. Nii õnnestub ühte mootorit müüa erinevate automudelite peal ning ainsaks erinevuseks on muudetud mootori juhtaju tarkvara ja kasseeritakse kliendi käest selle eest suur summa raha. Nii näiteks on Mercedes C 200 CDI ja C 220 CDI vahe ainult mootori elektroonikas.

Sama kehtib ka veoautode ja traktorite kohta, kus erinevaid võimsusi müüakse erineva lisatasu eest. Samas saab alati tehaseseadet parandada, ning seeläbi kütusekulu vähendada ja jõudlust suurendada.

Üle 10 aastase kogemusega VKM Motorsi meeskond pakub lahendust teie murele ja annab alati oma tööle garantii ja lubab 30 päeva jooksul originaal seade tasuta taastada, kui selleks peaks vajadus olema.

Erinevalt konkurentidest ei paigalda me autole ühtegi lisavidinat ega seadet, mis võib kahjustada teie sõiduki mootorit. Kogu muudatus toimub mootori juhtajus ja vajadusel saame vana tehaseseadistuse taastada, sest originaal seade jääb meie andmebaasi alles!

Oleme väheseid ettevõtteid, kes tegeleb ka uute nn antitunig ajudega, mida paigaldatakse usinalt uutele sõidukitele ja saame hakkama ka põlluservas traktori seadistamisega.

Sõiduautole lubame:

1. Sõidukite kütusekulu vähenemine kuni 20%
2. Väändemomendi ja hobujõu kasv kuni 30%
3. Sujuvam ja turvalisem sõit
4. Mootori juhtaju seadistamist ilma et mootori ressurss väheneks
5. Suurem keskkonnasäästlikus

Veoautole lubame:

1. Tarbesõidukite kütusekulu vähenemine kuni 15% (2-5l /100km kohta)
2. Väändemomendi kasv kuni 500NM
3. AD-BLUE tarbimise vähenemine kuni 60%
4. Raha kokkuhoid ja kiirem ning kvaliteetsem kaubavedu

Meie tuunitud veoautod on sõitnud ilma ühegi kaebuseta üle 1300000km ja sõiduautod üle 400000km, mis näitab, et ressursi vähenemisest pole jälgegi.

Kui palju see maksab?

Milline on tulemus?

BRONEERI AEG / KÜSI PAKKUMINE

Nimi*

Email*

Telefon*

Mark ja mudel*

Reg nr

VIN kood

Väljalaske aasta*

Mootori kubatuur ja võimsus (kW)*

Kütus*

Modifikatsioonid (mis ei ole lisatud tehasest) ja lisainfo


Vali esindus:

Sisesta pildil nähtav turvakood
captcha